рус.  

Іграшки з запуском

Всего товаров: 71

Що таке іграшки з запуском і які вони бувають?

Іграшки з запуском завжди були дуже актуальні для дітлахів різного віку, адже це дуже дуже веселі штучки, які здатні урізноманітнити дозвілля і розвеселити малюка. Як правило, такі дитячі іграшки робляться на основі простого пускового механізму, який не вимагає ні особливих зусиль, ні додаткових елементів електроживлення. Серед пускових іграшок Ви зможете знайти:

  • Літаючі пропелери
  • Вертольоти із запуском
  • Літаки із запуском
  • Птахи із запуском
  • Метелики із запуском

Можна своєму карапузові купити іграшку з запуском, вийти на вулицю і повеселитися від душі, адже принцип роботи таких забавок настільки простий, що все буде зрозуміло і не менш цікаво навіть маленьким діткам. Для того, щоб запустити в повітря іграшковий літаючий пропелер, потрібно всього-лише встановити вертушку на пусковий механізм і різко смикнути за мотузочку. Тепер Ви і Ваш карапуз можете насолоджуватися як пливе у повітрі іграшковий пропелер.

Хлопчаку можна купити вертоліт чи літак із запуском, адже у дітей дуже багата фантазія, яка обов'язково намалює малечі особисту участь у польоті за кермом повітряного агрегату. Що може бути веселіше, ніж запускати іграшковий літачок в повітря і дивитися, як він плавно пікірує на землю?

Дівчинці обов'язково сподобаються комахи із запуском та птиці з пусковим механізмом. Такі дитячі іграшки, як правило, дуже красиво оформлені і розфарбовані в яскраві кольори, щоб більш ефектно виглядати в повітрі, а також для того, щоб не пропадати з поля зору.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає іграшки за найнижчими цінами, а ще оформлює доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!