рус.  

Маски для плавання

Всего товаров: 18

Кілька способів правильно підбирати дитяче спорядження для плавання:

Якщо Ви прихильник активного відпочинку, Вам неодмінно стане в нагоді спорядження для плавання, яке в широкому асортименті представлено на нашому сайті. Вибрати найбільш відповідний комплект і купити підводне спорядження за найнижчою ціною допоможуть менеджери нашого інтернет-магазину Toys. В цій категорії Ви знайдете:

  • Дошки для плавання
  • Набори для плавання
  • Дитячі ласти
  • Дитячі маски
  • Окуляри для плавання
  • Капелюхи для купання

У нас є товари, які підійдуть як Вашим діткам, так і особисто Вам. Тому звертайте особливу увагу на розміри, зазначені в характеристиках. Щоб швидше освоїтися на водній поверхні Вашій дитині можна купити дошку для плавання, яка може бути зроблена як з пенопласту, обтягнутого тканиною, так і з вінілу, тобто надувна. Як для басейну, так і для річки чи моря знадобляться окуляри для плавання. Вони не приносять діткам такого дискомфорту під час купання, як великі маски для підводного плавання, але відмінно захищають слизову оболонку ока від впливів зовнішнього середовища і роздратування водою. Капелюшок для плавання також буде вдалим придбанням, адже це гумовий виріб є надійним засобом для захисту дитячого волосся і шкіри голови від шкідливої ​​дії солоної або хлорованої води.

Освоїти підводне плавання з маскою, ластами і трубкою Вам допоможуть набори для плавання. Візьміть один з них з собою на море, де під кожен каменем можна побачити чи рибу-голку, чи цікаву рибку, чи краба з великими клешнями. Таке активне проведення часу подарує Вам і Вашій дитині багато позитивних емоцій, яскравих вражень і нових відкриттів!

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!