рус.  

Вітряки, Вентилятори

Всего товаров: 77

Відмінний спосіб швидко знайти іграшкові вітряки - зайти до нас на сайт!

Дітки дуже люблять різноманітні яскраві штуки, які можна вертіти і крутити, але ще краще, коли іграшка самостійно ворушиться, дзижчить або навіть видає якісь-небудь звуки. Адже для малюка, який ще не розуміє, як все влаштовано в цьому світі, це справжнісіньке диво, до якого хочеться доторкнутися і провести з цією іграшкою більше часу.

Іграшкові вітряки для дітей - прості забавні штучки, які, тим не менш, не тільки радують малюків, а й розвивають деякі базові навички. Традиційно вітрячок являє собою пластмасову паличку, на якій розташована своєрідна квіточка з дуже легкого, яскравого і блискучого матеріалу. Лопасті квітки розташовані і закручені особливим чином, щоб при будь-якому подиху вітерця квітка сама починала крутитися на рухомий осі, на яку вона насаджена. Якщо на вулиці немає вітру, то малюк може взяти дитячу іграшку-вітрячок в ручку і спробувати швидко розмахувати нею. У такому випадку пелюстки теж будуть зустрічати повітряний опір і крутитися.

Різновидів іграшкових вітряків не так вже й багато, всі вони влаштовані по одному і тому ж принципу, але на одній паличці може бути не одна квітка, а декілька, наприклад, закріплених по колу. Чим більше лопастей - тим цікавіше малюкові спостерігати за ними. До того ж, на одному вітряку для малюків можуть розташовуватися млини, які крутяться в різні боки.

Також існують чарівні палички-вітряки, які працюють від батарейок і вміють самостійно крутитися, виблискуючи при цьому кольоровими вогниками чи програючи різноманітні мелодії.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!