рус.  

Дитячий транспорт

Види і типи дитячого транспорту

Що перше спадає Вам на думку, коли говорять про транспорт для дітей? Наш інтернет-магазин переконає Вас в тому, що в світі дитячих іграшок є не лише велосипеди. У нас Ви зможете знайти безліч найцікавіших, а головне, безпечних засобів пересування для своєї дитини. Давайте розберемо, що ж вони собою являють.

За типами дитячий транспорт можна розділити на літній і зимовий. Усілякі ковзани і санки дарують малюкам величезне задоволення від веселих забав, а також зміцнюють імунітет завдяки іграм на свіжому повітрі.

У розділі «Санчата» Ви побачите не тільки класичні санки зі спинкою, а й моделі з батьківською ручкою, пластикові санки бобслей, на яких можна розвинути велику швидкість, сані-тарілки і популярні останнім часом ледянки.

Літні види дитячого транспорту на нашому сайті відрізняються великою різноманітністю. Самокат зможуть оцінити як найменші дітки, які ще погано тримають рівновагу на велосипеді, так і дітлахи старше за віком, які із задоволенням «ганяють» по двору за допомогою настільки зручного і практичного транспорту. Самокати найчастіше мають складану конструкцію, що дозволить економити місце при зберіганні.

На скейтборді утримувати рівновагу трохи складніше, ніж на самокаті, але від цього такий вид пересування не стає менш популярним. Ви можете знайти як міні-скейти з укороченою дошкою, так і повноцінні скейти з найрізноманітнішими принтами. Хороший захист у вигляді шолома, наколінників, налокітників і рукавичок зробить розвагу безпечнішою.

Дитячі електромобілі вражають своєю схожістю з оригінальними машинами, тому якщо Ваш маленький автолюбитель мріє про власну машину, як у дорослих, то Вам потрібно саме в цей розділ.

Машини-каталки або толокари, як їх ще називають, підходять як для вулиці, так і для дому. У цьому розділі сайту Ви знайдете всілякі скутери, ролоцікли, педальні машинки, а також чудомобілі для найменших.

Купити дитячий транспорт Ви можете за вигідною ціною в інтернет-магазині Toys. Крім широкого асортименту ми можемо запропонувати Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України за допомогою лідируючих перевізників.