рус.  

Хокей

Всего товаров: 3

Де купити настільний хокей за доступною ціною?

Настільний хокей є однією з найцікавіших настільних ігор в усьому світі. У нього грають практично в кожній країні і на кожному континенті. У настільний хокей можна грати як вдома, так і на вулиці, з друзями і родичами, один на один або цілими командами. У наш час є вже цілі спортивні клуби та ліги, присвячені цій захоплюючій спортивній грі.

Настільний хокей дійсно є динамічною грою, а правила анітрохи не відрізняються від справжнього хокею. На металевому настільному поле розміщені хокеїсти, якими можна управляти за допомогою спеціальних ручок. Якщо ручку потягнути або відштовхнути від себе то гравець пересунеться вперед або назад, а якщо злегка покрутити то хокеїст ключкою зможе вдарити по шайбі. Очевидно, що перемагає той, хто як і в справжньому хокейному матчі принесе своїй команді найбільшу кількість очок.

Ви зможете настільний хокей купити в нашому інтернет-магазині Toys. Така настільна гра стане по праву найулюбленішою забавою для хлопчика і відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати. Малюк буде не тільки із задоволенням грати зі своїми друзями, але й розвивати стратегічне мислення, швидкість реакції, логіку, окомір, дрібну моторику рук і рухливість кисті, адже така гра вимагає певних навичок. Дитяча ігра настільний хокей безсумнівно викличе захват і подарує відчуття справжнього спортивного азарту, замінить собою комп'ютерні ігри, згуртує будь-яку компанію і зблизить усіх членів Вашої родини. Така настільна спортивна гра стане відмінним подарунком для будь-якого хлопчика чи навіть дорослого фаната такого популярного виду спорту.

Дізнатися ціни настільного хокею, порівняти характеристики та обрати найоптимальніший Ви зможете в нашому магазині дитячих іграшок. Швидка доставка в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України Вас приємно здивує.