рус.  

Транспорт, техніка, паркінги

Всего товаров: 72

Дитячий паркінг - найкращий подарунок для хлопчиська!

Що може бути цікавіше для маленького хлопчика, ніж всілякі паркінги, гаражі з машинами та інша атрибутика дорослого світу? І навіть тата не відмовляться від можливості покататися на підйомнику, поганяти на трасі або заїхати на мийку. Дитячі паркінги мало відрізняються від справжніх будівель, куди приїжджають дяді та тьоті, щоб на час припаркувати свою машину. Саме тому така реалістична іграшка буде дуже цікава будь-якому хлопчиськові.

Купити паркінг для дітей не проблема! Буде складно вибрати з усього різномаїття саме такий, який сподобається Вашому синові. У цій категорії Ви знайдете одноповерхові паркінги, дворівневі паркінги, триярусні паркінги та багатоярусні паркінги. Вашу дитину чекають захоплюючі пригоди з іграшковими паркінгами, які можуть являти собою пожежну станцію, військову базу, гоночну трасу і навіть гараж Ferrari.

Дитячий гараж для машинок може бути доповнений автотрасою, мийкою для авто, різними спіральними спусками, паркувальними місцями, ремонтною естакадою, автозаправною станцією або ліфтом-підйомником. У більшості наборів в комплекті є кілька моделей автомобілів. Погодьтеся, що така гра не тільки зможе розважити дитину, а й розширити його кругозір, розвинути дрібну моторику, образне і абстрактне мислення, а також дізнатися більше про навколишній світ.

Для шанувальників анімаційного фільму про живих автомобілів Ви можете купити паркінг «Тачки» з улюбленими героями Вашого малюка. Карапуз зможе уявити себе на місці будь-якого з персонажів і спробувати здобути перемогу в змаганні. Якщо не вдасться виграти гонку з першого разу, завжди можна потренуватися і спробувати знову. Парковка є не тільки цікавою іграшкою - вона чудово розвиває дитячу уяву! Так що якщо Ви шукайте подарунок для хлопчика на День народження, то краще не знайти!

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!