рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Матеріал
Мова

Догляд за дитиною

Всего товаров: 509

Купити товари для новонароджених малюків тепер просто!

Товари для новонароджених - це великий всеосяжний розділ, який допоможе вам знайти найнеобхідніші речі по догляду за немовлятами. Адже крім різноманітних розвиваючих іграшок кожен карапуз вимагає ще і предметів особистої гігієни, допоміжних пристосувань, особливої ​​меблі і прогулянкових транспортних засобів. Дитячі товари для малюків допоможуть матусі легко впорається з дитячими хворобами, адже тут кожна мама знайде весь набір книжок доктора Комаровського, які є унікальними посібниками з педіатрії для молодих батьків. Кожна книга містить тонни порад, які заспокоять маму, дозволять легко діагностувати хворобу і зорієнтуватися в тому, що слід робити в тій чи іншій ситуації. Купити в інтернет-магазині подібну літературу вийде зовсім недорого, зате Ви будете завжди спокійні, адже у Вас під рукою буде підручник і вірний помічник.

Також тут кожна матуся зможе підібрати зручний дитячий стільчик для годування і прогулянкову коляску для дитини, адже немає нічого важливішого, ніж влаштовувати з новонародженим малюком вилазки на свіже повітря. А стільчик для годування прекрасно підійде для зовсім непосидючих карапузів, адже дитину після годування можна буде зайняти якоюсь іграшкою і викроїти матусі півгодинки на заслужений відпочинок.

Важливою категорією товарів у цьому розділі є дитячі ходунки, оскільки це одне з найзручніших винаходів за останній час. Ходунки перетворюють навчання малюка ходьбі на веселу і легку гру, під час якої карапуз зміцнює всі м'язи, стає сильнішим, більш рухливим. Також, за допомогою ходунків малюк, який ще не вміє ходити, може з легкістю вивчати навколишній світ, оскільки їх конструкція дає малечі можливість переміщатися так само легко, як і відпочивати.

Куди ж без ліжечок, запитаєте Ви? Вірно, дитячі ліжечка тут теж присутні, адже це одна з найголовніших речей, яка повинна бути в дитячій кімнаті. Зручне ліжечко - запорука здоров'я малюка та його безпеки.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам також широкий вибір різноманітних підгузників, серветочок, дитячих слюнявчиков, аксесуарів для молодих мам, а ще спеціальних кругів для купання немовлят, які надягають на шийку. Коло для купання немовляти - дуже зручна річ, адже раніше доводилося підтримувати крихту на ручках, тепер же малюк буде в цілковитій безпеці у воді. Коло для дітей, надітий на шию дитині, не дасть карапузові перевернутися вниз головою, весь час фіксує голівку над поверхнею води, а також має зручні манжети, за які дитинка зможе триматися.

Ми з великим задоволенням допоможемо Вам з будь-яким замовленням і організуємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк та інші міста України!