рус.  

Візки для ляльок

Всего товаров: 19

Іграшкові коляски для ляльок - необхідність чи примха?

Візки для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Маля постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, і теж хоче спробувати себе в ролі справжньої виховательки.

Коляска з люлькою прекрасно підходить для гри в «дочки-матері». Такі пупси, як наприклад, ляльки Бебі Бон або знамениті Бебі Борн ідеально поміщаються в дитячу іграшкову коляску. Малятко зможе подивитися, як збирається іграшка і розбирається, що потрібно для прогулянки, як переносити свою ляльку без коляски в спеціальній перенесенні. Такі ігри допоможуть дитині в правильному формуванні логічного мислення, розвитку уваги і почуття відповідальності. Навіть для наймолодших діток коляски служать чудовою іграшкою, яку можна штовхати попереду себе навіть без ляльки або плюшевого ведмедика.

Щоб купити іграшкову коляску, потрібно дуже уважно подивитися характеристики, адже саме від них залежить ціна коляски для ляльок. Тому як вони бувають і стандартні, і складні, і з додатковими аксесуарами. Ось кілька видів, які Ви можете зустріти на нашому сайті дитячих іграшок:

  • Коляски-тростини
  • Прогулянкові коляски
  • Триколісні коляски
  • Коляски-трансформер
  • Зимові і літні коляски

В ігровому процесі дитини важлива кожна деталь, тому для правильного вибору необхідно враховувати, в першу чергу, побажання самої дівчинки. Тут важливий і колір, і розмір, і різні аксесуари, такі як козирок від сонця, сумка для речей дівчинки, корзинка для «новонароджених» і так далі. У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати коляски для ляльок недорого, а також оформити швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.