рус.  

Актівіті

Всего товаров: 36

Покрокові ігри бродилки - що це?

Отже, що ж таке настільні ігри-ходилки? Це, в першу чергу, відмінний привід для всієї родини зібратися разом і провести час не тільки весело і цікаво, а ще й з користю для розвитку. Адже настільні ігри для двох, трьох і навіть чотирьох учасників сприяють поліпшенню комунікативних навичок у дітей і допомагають вчитися знаходити спільну мову з іншими учасниками.

На даний момент існують неймовірна кількість різних ігор ходилок для дівчат та хлопців, які мають тематику, пов'язану з найбільш популярними голлівудськими мультфільмами та анімаційними мультсеріалами, а також з різними ігровими додатками для планшетів і комп'ютерів. Так, наприклад, для шанувальників мультика Spanch Bob, знайдеться настільна гра Спанч Боб! Вона оформлена у вигляді морського дна і має зображення всіх головних персонажів і навіть завдання для виконання, які за своїм змістом збігаються з сюжетом мультфітльма. Також можна побачити покрокові ігри для дітей у стилі Тачок або Angry Birds, Смішариків, Лунтика і так далі. Такий широкий вибір дозволить Вам підібрати саме ту гру, яка найбільше зацікавить Вашу дитину.

Вибираючи своєму малюкові подібний подарунок важливо пам'ятати, що є настільні ігри для дівчаток і настільні ігри для хлопчиків, які суттєво відрізняються своїм змістом. Природно, що маляті буде набагато приємніше грати в настільну гру Winx, ніж в Ben 10 або Монсуно, від яких хлопчисько буде в повному захваті.

Настільна гра-бродилка побудована за основним принципом пригоди, яке формується в міру того, як гравці просуваються по ігровому полю. У такій грі Ви повинні пройти від початку до кінця, зустрівши на своєму шляху купу цікавих перешкод і виконуючи всілякі забавні завдання на картках або з правил. Дитячі ходилки-бродилки, як правило, купують маленьким дітям, які ще не можуть зрозуміти принципи дидактичних або стратегічних ігор, а їм просто інтересні барвисті персонажі і загальні веселощі.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти великий асортимент дитячих настільних ігор за вигідними цінами. У цій категорії зібрані всі найрізноманітніші бродилки, які призначені як для дуже маленьких діток, так і для дітлахів доросліше. Після оформлення замовлення команда наших менеджерів організує доставку Вашого товару в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.