рус.  

Черепашки Ніндзя

Черепашки-ніндзя - фігурки для гри і колекції!

Дуже давно дитячі серця почала поступово підкорювати серія коміксів про незвичайних гуманоїдних мутантів-черепашок Teenage Mutant Ninja Turtles, які навчалися бойовим мистецтвам у свого Майстра Сплинтера і жили на підземній базі під містом. Ця нехитра вигадана історія швидко набрала популярності і переросла в серію приголомшливих і дуже цікавих мультфільмів, які збиралися дивитися біля телевізора діти з усього світу. Звичайно ж, сьогодні цей мультфільм і його головні герої, які завжди стоять на варті добра і справедливості, знайомий не тільки дітям, але і їхнім батькам.

Черепашки Ніндзя зараз можуть відвідати кімнату кожного карапуза у вигляді забавної мініатюрної копії, яку малюк може використовувати в своїх сюжетно-рольових іграх, а може просто поставити на поличку і збирати всю колекцію з дуже великої кількості різних персонажів, антагоністів і другорядних героїв. А ще в нас можна знайти ігри «Черепашки Ніндзя», настільні дитячі ігри, лото і доміно.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати черепашки-ніндзя на будь-який смак, адже ігрові фігурки виконані в різному стилі і з різним комплектом аксесуарів, так що підібрати саме те, що потрібно Вашому непосиді - не складе ніяких труднощів.

Тут малюк зможе вибрати собі не тільки звісних усім Леонардо, Донателло, Рафаелло і Мікеланджело, але і Майстра Сплінтера, Шреддера і навіть красуню Ейпріл. Крім того, Ви можете купити цілий ігровий центр для Teenage Mutant Hero Turtles, що включає в себе місце проживання відомих героїв, а так само різноманітні аксесуари, зразок іграшкової рогатки з черепашками-нінзя або дитячий мобільний телефон з фігуркою Leonardo.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!