рус.  

Дитячі катери

Всего товаров: 31

Катер дитячий - все ще актуальна іграшка для дітей?

Ви хочете підібрати своєму хлопчикові хороший подарунок на День народження чи Новий рік, але не хочете чергову машинку або конструктор? У цій нелегкій справі Вам допоможуть дитячі катери купити які можна в нашому інтернет-магазині Toys іграшок за найнижчими цінами. Усього за кілька хвилин можна оформити замовлення, що вкрай зручно для всіх зайнятих людей і тих, хто веде активний спосіб життя. Катер для дітей - це цілий незвіданий світ, зануритися в який дитина може вже зараз!

На нашому сайті Ви знайдете такі цікаві іграшки, як:

  • Радіокеровані катери
  • Катер на батарейках
  • Іграшкові кораблі
  • Дитячий вітрильник
  • Дитячі підводні човни

Якщо купити іграшковий катер Вам недостатньо, Ви можете вибрати дитячий піратський корабель, який перенесе будь-яку дитину в чарівний світ вільного життя, незліченних скарбів і веселих пригод.

Іграшковий катер на радіоуправлінні допоможе Вашій дитині удосконалювати свої навички управління на воді. Найчастіше такі іграшки являють собою масштабовані моделі катерів, які відмінно підходять як для водних ігор дітвори, так і змагань дітей старше за віком.

Міні субмарини можуть опускатися на цілий метр під воду і спритно підніматися на її поверхню. А її рухами можна керувати за допомогою дистанційного пульта. Тепер Ваш маленький капітан зможе влаштовувати водні баталії, обдумувати стратегії і розробляти можливі атаки. А ще краще зануритися в дивовижний підводний світ і побачити морських мешканців! Іграшковий підводний човен з моторчиком здатний пересуватися по водній гладі, при цьому видаючи веселу мелодію, що не може не порадувати Вашого хлопчика.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!