рус.  

Парти

Де купити дитячу парту?

Дитячі парти - дуже важливий атрибут у дошкільному розвитку і домашньому навчанні малюка з найменших років. Багато хто з батьків вважають, що готовність до школи - це вміння рахувати, писати і читати. Однак, необхідно пам'ятати, що це лише верхівка айсберга і готовність до відвідування школи, вироблення терпіння і посидючості, готовність слухати і сприймати інформацію, готовність і вміння зосередити свою увагу на чомусь одному і є більш важливим і нагальним питанням. Адже в наш вік високорозвинених технологій і загальнодоступної інформаційної мережі все важче встигати за однолітками, тому в перший клас Ваше дитинча варто відправляти підготовленим на всі сто відсотків.

Необхідно пам'ятати, що мало дитину посадити за книжки, віддати на всілякі курси і заняття. В першу чергу малюка потрібно зацікавити процесом навчання, щоб він сидячи за партою для школяра брав виключно активну позицію і виявляв бажання навчатися, адже інакше всі придбані раніше знання не приноситимуть ніякої користі і розгубляться з часом.

Готуючи свою дитину до занять в школі або ліцеї, або просто в садочці, важливо малюка всіляко мотивувати і заохочувати. Для початку варто купити дитячу парту в нашому інтернет-магазині Toys, за допомогою якої Ви допоможете малюкові відчути себе справжнім учнем, який знаходитися на уроці і потроху втягти його в шкільний процес. В цій категорії є також дитячі парти зі стільчиком, що вельми зручно, адже так Ви можете купити відразу цілий комплект, а не підбирати дитячий стілець окремо. Дитячі столи-парти зроблені переважно з міцної деревини, вкриті лаком, легкі в збірці і установці.

Існують ще парти для дітей, у яких регулюється кришка для придбання більш зручного нахилу і висота стільця, завдяки чому малюк зможе відчувати себе досить комфортно і буде відкритий для нових знань. На нашому сайті Ви зможете підібрати дитячу парту з шухлядками, парту з внутрішньою нішею для книг і навіть парту з полицями, а ще в нас є приголомшливі парти з абеткою і таблицею множення, які барвисто і яскраво намальовані на лицевій настільній стінці. Придбання парти для дому, допоможе дитині бути впевненим і рішучим і сміливо йти в перший клас.

Ми оформимо доставку Вашого товару в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.