рус.  

Ідеальна іграшка для дітей

2 квітня 2021 р.

З найперших днів життя малюка, іграшки грають велику роль в його розвитку. Допомагають отримати певні навички, вчать фантазувати, правильно говорити, рахувати, читати, заміряти і т.д. Ігри та іграшки об'єднують, вчать відчувати, відчувати навколишній світ і навіть показують, що таке любов.

Але яка ж іграшка найбільш ідеально підходить дитині незалежно від її статі або віку? У США, в дитячому центрі Філадельфії були проведені дослідження, які показали, що найбільш розвиваючої і корисною іграшкою є звичайний пластилін або глина для ліплення. Дослідження проводилися протягом п'яти років, в яких взяли участь понад двісті дітей з невеликими відставаннями в розвитку. Результати були приголомшливими, 30 відсотків випробовуваних поліпшили свої показники промови, а 70 відсотків навчилися розпізнавати букви і цифри. Діти стали більш товариськими і веселими. У чому ж причина таких поліпшень? Вся справа в тому, що коли діти займаються ліпленням, у них піднімається настрій, так як вони можуть таким способом висловити те, що не можуть поки сказати словами. Інші діти або батьки намагаються розпізнати в їх творіннях силуети, і тим самим налагоджується спілкування, діти стають більш розкутими. А розвиток дрібної моторики рук впливає через нервові закінчення в пальчиках малюків на мозкові центри розвитку, які відповідають за комунікації і розумові здібності. Тобто пластилін допомагає навчитися не тільки щось створювати руками, але і сприяє навченості в читанні і математиці.

Так само пластилін і глина - найкращий спосіб присмирити гіперактивних дітей. Так як діти, з надмірною активністю не можуть зосередитися на чомусь одному. А ліплення допомагає заспокоїтися, і навіть думаючи про що-небудь ще, можна продовжувати займатися виготовленням свого шедевра.


Всі новини

Всі акційні іграшкиАкційні