рус.  

Картина за номерами "Дерево змін" проективна картина розміром 40х40 см Сюжет № 4

Код товару: 383731.
676 грн.
-5%
642 грн.

+ Ви отримаєте 642 Тойсіка

Наявність: на складі
Стать: для хлопчика, для дівчинки
Країна-виробник: Україна
Мова: Українська
Вік: від 10 до 18 років

Оплата Доставка Гарантії
  • На відділення «Нова пошта» від 45 грн
  • Адресна доставка по Україні від 65 грн

Опис

Картина “Дерево змін” працює за принципом сугестивно-проєктивної арттерапії, яка використовує силу сугестії, самопізнання та мистецтва для досягнення гармонії зі своїм внутрішнім Я.

Процес створення картини має такі кроки, як прослуховування спеціального аудіо, малювання під музику та щоденне прослуховування для покращення ефекту.

Картина “Дерево змін” працює за принципом сугестивно-проєктивної арттерапії, яка використовує силу сугестії, самопізнання та мистецтва для досягнення гармонії зі своїм внутрішнім Я. Процес створення картини має наступні кроки:

Аудіо налаштування

Перед сеансом малювання ви послухаєте спеціально створений аудіозапис, який підтримує ваш процес самореалізації, наповнюючи ваш внутрішній діалог позитивними інструкціями.

Робота над картиною

Після аудіо налаштування ви малюватимете картину під спеціальний музичний супровід, який підсилює ефект аудіо налаштування та сприяє та спрямовує вашу увагу на досягнення повної внутрішньої гармонії.

Активне налаштування

Для чудових результатів вам буде запропоновано спеціальний аудіозапис, який бажано слухати щоденно. Він підтримуватиме необхідний рівень свідомості та енергії. За допомогою вам легше буде реалізувати та прийняти позитивні зміни у вашому житті.

Пролонгований вплив

Коли картина висить у вас дома, вона стає постійним візуальним стимулом, нагадуючи вам про вашу мету та бажаний стан. Це підсилює сугестивний ефект і допомагає вам утримувати фокус на вашому шляху до змін. Ця картина стає не просто зображенням, а відображенням вашого внутрішнього стану. Вона створює позитивний контекст, сприяючи переосмисленню життєвих ситуацій та проблем. Сугестивно-проєктивна арттерапія - це не лише метод особистісного розвитку, а й спосіб внести довгострокові та стабільні зміни у ваше життя за допомогою силу мистецтва, сугестії та самопізнання.

Комплектація

Контейнери з акриловими фарбами; пензлики (3 шт.), зразок картини; полотно із розбивкою зображення за номерами; підрамник; кріплення.

Артикул: AV4040-24


Популярні іграшкиПодивіться ще