рус.  

Мої маленькі поні

Для дівчатка «Мої Маленькі поні» - кращий приклад поведінки!

My Little Pony існують вже більше 25 років - не тільки сама ідея казкових тварин у чарівній країні, але і сам бренд. Напевно Ваша донька вже стала прихильницею мультиплікаційного серіалу і знає непосидько Еплджек та чарівних Пінкі Пай і Рейнбоу Деш. Цей прекрасний мультфільм дуже добрий, він вчить дітей головноим цінностям в житті - справжній міцній дружбі, хорошому відношенню до близьких, у кожній серії є мораль і висновок, який роблять персонажі. Сприйняття маленьких дітей дуже сильно вбирає мораль, яка підноситься в мультиплікаційній формі, тому такі позитивні мультяшки більш ніж корисні Вашим дітлахам.

На полицях нашого інтернет-магазину Toys Ви зможете вибрати і купити маленького поні на будь-який смак, при цьому отримавши в комплекті різні аксесуари, що додаються до персонажа. Ви будете приємно здивовані нашими низькими цінами і широким асортиментом не тільки ігрових фігурок поні, але і м'яких іграшок, аксесуарів, настільних ігор та канцтоварів з атрибутикою My Little Pony.

Найпоширенішими і кумедними дитячими іграшками в даній категорії є модельки бюста маленьких поні, до яких потрібно кріпити штучні прядки, а потім розчісувати їх і заплітати. Такий собі набір юного перукаря для поняшек.

Також Ви знайдете серед інших ігор для дітей ляльок My Little Pony - олюднених поні, які мають пишну шевелюру, шарнірні суглоби, симпатичні костюми і дуже милі витягнуті мордочки.

Вартою уваги дитячою іграшкою Маленьких Поні є малюк-поні. Ця іграшка виконана за принципом ляльок Baby Born, тільки замість людського дитинчати Вашій доньці потрібно буде дбати про маленьку конячку в підгузках.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!