рус.  

Монсуно

Іграшки Monsuno купити можна тільки хлопчаку, чи дівчинці теж?

Щоб подарувати дитині нові позитивні емоції і урізноманітнити асортимент його іграшок компанія-виробник пропонує купити Монсуно набори або просто героїв з однойменного аніме-серіалу, що вийшов на екрани в 2012 році і відразу досяг піку своєї популярності.

А вся справа в тому, що сюжет мультфільму «Монсуно» дуже захоплюючий, і відразу привертає увагу навіть найменших дітей. У ньому божевільний вчений Джеред Суно вивів при злитті кодів ДНК динозаврів і різних тварин суспензію, яка при необхідності перетворюється в різних монстрів, або гібридів, названих Monsuno. Звичайно ж, такими напрацюваннями зацікавився уряд і відправив своїх бійців отримати всю інформацію. А стурбований зникненням батька, син вченого Чейз Суно відправляється в лабораторію, щоб розвідати ситуацію, але замість тата виявив сюрприз - одного з монстрів Monsuno, призначеного для охорони хлопчика.

Іграшки Монсуно призначені як для самостійної, так і для колективної гри. Вистрілюючи своїми гібридами із спеціальних колб, хлопчаки набирають бали, щоб виявити найсильнішого, який і врятує людство від вимирання.

Купити Монсуно в Україні можна в різних магазинах, але тільки в нашому інтернет-магазині Toys представлений найбільший вибір цих унікальних монстрів за найнижчими цінами. Ви можете купити Monsuno в Києві, а можете сидячи вдома, замовити доставку в будь-яке місто, а в Дніпропетровську навіть забрати іграшки особисто. А щоб розуміти, чим відрізняються гібриди між собою, подивіться фото Монсуно на нашому сайті і почитайте опис, щоб зрозуміти, кого саме з героїв Монсуно купити можна з існуючого переліку.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!