рус.  

Ігрові набори для хлопчиків

Як вибрати ігровий набір для хлопчика?

Незважаючи на те, що активні дітки є як серед хлопчиків, так і серед дівчаток, найчастіше саме хлопчаки вибирають активні ігри. Дівчата із задоволенням посидять в затишному куточку, влаштовуючи чаювання або граючи в магазин, в той час як хлопчики будуть бігати наввипередки або змагатися в дальності кинутого м'ячика.

Не дивно, що сюжетно-рольові ігри для них набагато цікавіше, ніж найновіші машинки або конструктори. Адже кудись потрібно подіти невгамовну енергію! До того ж, кожна дитина наслідує своїх батьків і мріє скоріше вирости. Виховуйте з дитинства у своєму синові позитивні якості, такі як працьовитість, відповідальність, чесність. У цьому Вам допоможуть набори для хлопчиків, різноманітність яких здивує навіть найвибагливішого покупця. Для надання більшої реалістичності батьки можуть купити ігрові набори, які були розроблені спеціально для хлопчаків. Такі іграшки вражають своєю достовірністю навіть у деталях.

Отже, у розділі ігрові набори для хлопчиків Ви зможете побачити:

  • Набори дитячих інструментів
  • Набори пірата
  • Лицарські набори
  • Іграшкові набори ніндзя
  • Дитячі рації
  • Поліцейські набори
  • Військові набори з солдатиками

Відповідаючи на запитання «як вибрати набір для хлопчиків?» слід врахувати, в першу чергу, побажання самої дитини. А якщо Ви купуєте іграшку на подарунок, то ось кілька цікавих дрібничок з інтернет-магазину Toys, які сподобаються більшості хлопчаків.

Навіть юний «майстер на всі руки» оцінить набір інструментів для дітей, який упакований у валізу або спеціальний робочий стіл. Там карапуз зможе знайти всілякі гайки, гвинтики, молотки, викрутки і кусачки, які виглядають точно справжні! А цікаві набори для робіт по дереву перетворять будь-якого непосиду на справжнього умільця, якому в майбутньому обов'язково стануть в нагоді такі навички.

Набір для лицаря дозволить дитині приміряти на себе блискучі обладунки і шолом, відчути в руках булаву або традиційний меч. У наборах ніндзя рясніють цікавим зброєю, таким як сюрікени, нунчаки і катани.

Відчути себе веселим і непокірним піратом, який без оглядки мчить за пригодами на власному кораблі в компанії доблесної команди, допоможе іграшковий піратський набір з компасом, шаблею, підзорною трубою, а ще банданою та піратською пов'язкою на око.

Не забувайте про нашу доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України за найбільш вигідною ціною.