рус.  


Тойсікі

Тепер наші постійні покупці мають можливість сплачувати свої покупки бонусними балами — тойсіками. Оцініть і Ви переваги нашої нової бонусної програми!


Тойсікі — Toys-бонуси, спеціальні віртуальні бали, за допомогою яких Ви можете сплачувати за товари на сайті Toys.com.ua. Для накопичення балів Вам потрібно зареєструватись у «Приватному кабінеті» і здійснити покупку у нашому магазині. За кожну витрачену гривню ми нараховуємо Вам 1 тойсік. Тойсікі зберігаються на Вашому бонусному рахунку і діють безстроково — кліент може накопичувати їх та використати тойсікі у будь-який момент. Кожні 100 тойсіків — це 1 гривня знижки на Ваші товари.


Питання — відповідь


Як зареєструватись?
У верхній частині сайта є кнопка «Реєстрація». Натиснувши її, Вам необхідно ввести свій номер телефону, і пароль для входу до «Приватного кабінету» прийде за допомогою SMS на вказаний номер.
Що можно оплатити за допомогою тойсіків?
Тойсікі можливо викорастити тількі при оплаті товарів на сайті Toys.com.ua. Бонусна программа не розповсюджується на оплату послуг доставки («Нова пошта», «Укрпочта» та інше); оплату післяплати; оплату послуг кур’єра; оплату возвратів.
Перерахунок накопичених тойсіків у гривні здійснюється у співвідношенні 100 тойсіків = 1 гривня. Для покупки товарів за допомогою бонусів на Вашому рахунку потрібно бути не меньш як 100 тойсіків.
При яких формах оплати можно задіяти тойсікі?
Ви можете використовувати тойсікі при будь-якому типі оплати - оплата on-line за допомогою Visa/MasterCard, оплата після отримання (післяплата), передплата. Зверніть увагу, що при оформленні заказу можно викорастати тільки один тип знижки. Якщо Ви обрали тойсікі, то Ви не маєте можливість викорастати знижкові купони, промо-коди та інші акційні пропозиції.
У якому обсязі можно викорастати накопичені тойсікі?
Автоматично знімається з рахунку клієнта максимально можлива кількість тойсіків, необхідна для оплати, але так, щоб від суми заказу залишилось не меньш як 1 гривня. Знімається кількість тойсіків кратна 100.
Наприклад, Ви оплатили заказ сумой 520 гривень. На Ваш бонусний рахунок буде зараховано 520 тойсіків. Наступну покупку Ви зможете оплатити, викораставши максимум 500 тойсіків, тобто на Вашому бонусному рахунку залишиться 20 тойсіків.
Як нараховуються тойсікі?
Ми нараховуємо покупцю 1 тойсік за кожну витрачену гривню (не включаючи вартість доставки, кур’єра і післяплати). Тойсікі нараховуються тількі на товари у заказі. Кількість тойсіків, нарахованих за покупку, буде розраховуватись від остаточної суми ваших товарів.
Під час проведення акцій курс перевода гривні у тойсікі може відризнятися від стандартного. В залежності від умов акції курс може діяти на всі або певні групи товарів. Про зміни у нарахуванні бонусів ми повідомимо Вас завчасно. Тойсикі на нараховуються, якщо для замовлення була викорастана фіксована знижка.