рус.  

Пінболи

Краще грати в пінбол онлайн або в настільний пінбол?

Пінболи - величезна ніша ігор, які навіть іноді абсолютно відрізняються від класичного пинбола. Сам по собі пінбол - це гра, яка може як заспокоювати, так і навпаки - бадьорити. Вона є нащадком настільних ігор, в яких потрібно катати кульки за допомогою чого-небудь.

Грати в пінбол дуже просто - як правило, це великий автомат з полем, яке знаходиться під склом. Для того, щоб набрати велику кількість очок - треба заганяти кульки, які випадають із спеціальних отворів - в різні ніші. Кульки управляються за допомогою особливих перегородок, які в свою чергу залежать від того, на які кнопки натискає гравець.

У цій категорії нашого інтернет-магазину Toys Ви зможете знайти спрощені дитячі версії пластмасових лабіринтів, іграшкові настільні пінболи, які призначені для звичайного катання кульки. Ціни нашого магазину повинні Вас здивувати, адже ми стараємося тільки для Вас!

Навіть спрощена версія будь-якого пинбола дозволить Вашій дитині розвивати такі важливі якості, як уважність, наприклад. Уважність дуже потрібна, оскільки малюк повинен зосередитися і стежити безперервно за однією кулькою, нікуди не відволікатися. Швидкість реакцій теж вітається в іграшковому пінболі, адже якщо кулька котиться не туди - її потрібно встигнути вчасно зловити і перенаправити в інше русло або в інший тунель. Також під час гри в пінбол у дітей розвивається цілеспрямованість, адже дитина починає хотіти дуже перемоги, а до перемоги призводить тільки націленість на результат і нічого більше. Дитячі настільні пінболи створені скоріше для приємного проведення дозвілля, але ж це не означає, що Ваш малюк не може витягти з будь-якої розваги користь?

Наш величезний магазин дитячих іграшок радий надати Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.