рус.  

Тачки

Наші «Тачки» - іграшки для найвідданіших шанувальників!

Діти, немов заворожені, можуть дивитися мультфільм «Тачки» цілодобово безперервно, при цьому абсолютно не втомлюючись. До причини такого успіху можна сміливо віднести барвистий сюжет і звичайно ж незабутні образи героїв мультика, в особі різних машин, від гоночних до дорожніх.

А почалося все з того, що спорткар по імені Блискавка Маккуїн, в силу своєї неприродної зверхності, пробив шини на змаганнях, тим самим зійшов з траси і з волі випадку опинився в нікому невідомому місті тачок під назвою Радіатор Спрінгс. В силу покарання, гонщику було доручено полагодити зіпсовану їм дорогу. В ході знайомства з мешканцями цього містечка, Маккуїн не тільки навчився бути хорошим, але і придбав безліч нових друзів, таких як тягач Мет, суддя Док, Шериф і красуня Саллі. Мультфільм є яскравим прикладом того, як потрібно робити навчальні та розвиваючі мультики для діток, щоб під час перегляду у малюків піднімався бойовий дух і формувалася гідна особистість.

Щоб порадувати свого малюка і допомогти йому в обіграванні різних сюжетів з мультика, пропонуємо купити різні машинки «Тачки» на полицях нашого інтернет-магазину Toys за найвигіднішими цінами. Тут ви знайдете різні варіації таких іграшок:

  • Різні персонажі мультика
  • Інерційні машинки з героями «Тачки»
  • Тачки на радіокеруванні
  • Треки для машинок
  • Паркінги для машинок
  • Дитячі конструктори
  • Трейлери з машинками «Cars»

Щоб малюк зміг ще більше насолодитися грою, в нашому величезному магазині дитячих іграшок Ви, також, знайдете різні атрибути з принтами улюблених машинок - мобільні телефони, годинники та рації.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!