рус.  

Ляльки Вінкс (Winx)

Колекція ляльок Винкс для дівчаток

Ляльки Винкс зроблені за подобою головних героїнь італійського мультиплікаційного серіалу «Winx Club». Мультик розповідає про дівчину з незвичайним ім'ям Блум, яка зовсім несподівано для себе дізнається про дивовижний світ фей, а ще про те, що навіть вона сама є однією з них. Фільм наповнений усілякими пригодами дівчат-фей, які одного разу з волі випадку об'єдналися в одну команду. Тепер цим завзятим дівчатам доведеться вирішувати не тільки свої проблеми, тому як у кожної з них є власне особисте життя і місце в цьому світі, але також час від часу рятувати в черговий раз всесвіт від нападу темних сил.

Сюжетно-рольові ігри займають головне місце в списку улюблених занять дітей молодшого віку. Подаруйте своїй дитині унікальну можливість переміститися у фантастичний світ або навіть на іншу планету! Кожна дівчинка хоч раз уявляла, що у неї є надздібності, які-небудь чарівні навички або на крайній випадок красиві крила. Так чому б не порадувати свою дитину, подарувавши їй одну з найкрасивіших ляльок Winx! Колекція ляльок Винкс крім чарівної Блум налічує інших подружок з Клубу Вінкс - Лейлу, Музу, Стелу, Флору і Текну. Кожна з них володіє своїм характером, особливою зовнішністю і, звичайно ж, унікальними здібностями. Іграшки дарують дитині море емоцій, тому купити ляльку Вінкс - відмінна ідея. Тем більше, що про них можна почути найпозитивніші відгуки.

У наборах Ви зможете побачити не тільки феї Вінкс, але і їх улюбленців, наприклад, білосніжну конячку Пег, яку Блум подарували батьки. Є також музичні ляльки Вінкс, які вміють видавати звукові ефекти або рухати крилами.

Ви можете змінювати стиль ляльки Winx, заплітаючи їй косички, розчісувати спеціальним гребенем або прикрашати блискучими шпильками. Тепер улюблений серіал стане ще цікавіше дивитися, адже Вінкс будуть не тільки на фото, екрані телевізора або комп'ютера, але і в руках Вашої дитини. А питання де купити ляльки винкс недорого повинен відпасти сам по собі, тому як у величезному інтернет-магазині Toys можна підібрати іграшку по найприйнятнішою ціною. Ми зможемо оформити доставку в Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Чернігів, Запоріжжя, Львів та інші міста України не докладаючи особливих зусиль!