рус.  

Ляльки Барбі

Як вибрати і яку краще купити ляльку Барбі для дівчаток?

Коли на ринок дитячих іграшок в 1959 році вийшли ляльки Barbie, споживачі поставилися до них з зайвою пересторогою. Тому що фігура ляльки досить реалістична, а батьки того часу ще не замислювалися над правильним поясненням своїм дітям в юному віці відмінностей в будові тіла хлопчиків і дівчаток. Тому таку іграшку купувати не дуже поспішали. До того ж, лялька Barbie для дітей має не зовсім зрозумілу, анатомічно невірну будова тіла у співвідношенні стегон, грудної клітини та ніг.

Проте лялька Барбі все-одно дуже швидко досягла піку своєї популярності серед школярок. В першу чергу, це сталося завдяки можливості зміни нарядів. У дівчаток в цьому віці формується почуття власного смаку і стилю, який вони втілюють на своїх іграшках. Для Barbie ляльки можна шити вбрання власноруч, втілюючи якісь свої дизайнерські ідеї, творчі задумки і вигадуючи свої стилі.

На сьогоднішній день достатньо компаній-виробників пропонують купити ляльок Барбі в Україні з різноманітним одягом і аксесуарами. Особливої ​​уваги заслуговує вагітна Барбі, яка допомагає в рольових іграх дівчаток, розширює уявлення про навколишній світ і формує образне мислення. На прикладі такої дитячої ляльки, Ваша дитина наочно, хоч і дуже символічно, спіткає принцип продовження роду.

Нові і модні ляльки Barbie припали до смаку не тільки дітям, а й дорослим, які з радістю збирають власну колекцію цих чарівних красунь. Якісні брендовані ляльки Barbie продаються в певних образах і з певними аксесуарами, які покликані підкреслити антураж ляльки та її комплекту речей.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!