рус.  

Дитячі качалки

Всего товаров: 5

Вибираємо правильно, щоб купити качалку малюку!

Дитячі качалки - незвичайна категорія іграшок для дітей, які дожили до сучасності майже в такому ж вигляді, в якому вони існували ще в незапам'ятну старовину. Сучасним аналогом качалок для дітей є каталки-машинки з колесами, кермом і навіть активними педалями.

У маленьких дітей часто спостерігається особлива прихильність до дитячих гойдалок, у формі різних тварин. Звичайно ж, малюків привертають увагу образи великих тварин, такі як кінь, ведмідь або тигр. Для чого ж все-таки потрібні ці нехитрі великі іграшки - качалки?

У першу чергу, діток приваблює можливість посидіти верхи на якомусь звірі, адже мама розповідає з дитинства, що на конячці і ослику катаються верхи, а на ведмедику або тигрі не можна сидіти, але якщо ці звірятка зроблені у формі дитячої гойдалки, то його можна осідлати без особливих зусиль.

Щоб допомогти своєму малюкові розвинути вестибулярний апарат і правильну координацію рухів, а також виробити в дитині відчуття безстрашності перед великими звірами, пропонуємо Вам по прекрасним цінами купити дитячу гойдалку - дерев'яну, з хутряним покриттям, або навіть музичну - все на Ваш вибір. Особливою популярністю користується саме коник-гойдалка, адже тоді дитина відчуває себе справжнім лицарем, подорожуючим степом і лісовими хащами на вірному скакуні в пошуках принцеси в ув'язненні!

Так як це іграшки для дітей, всі дитячі гойдалки виконані з високоякісних матеріалів. Для виготовлення гойдалок з дерева використовуються тільки натуральна деревина вищого сорту. А радість, яку отримає малюк під час гри, безперечно надовго йому запам'ятається. Для більшого ефекту лицарської пригоди Ви можете купити іграшковий меч в нашому інтернет-магазині Toys.

Команда наших менеджерів оформить Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!