рус.  

Дитячі електро- та веломобілі

Всего товаров: 7

7 причин чому вигідно купити дитячий електромобіль!

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, значить Ви ставите питанням де купити електромобіль дитячий і чи потрібен він Вашій дитині. Ми спробуємо відповісти на це питання. Почнемо з того, що електромобілі можна умовно розділити на дві категорії:

  • Дитячі електромобілі до трьох років
  • Електромобілі для дітей від двох до десяти років

Щоб детальніше ознайомитися з можливостями кожної моделі, Вам потрібно подивитися в характеристики іграшки або визначити їх у нашого менеджера по телефону. Дитячі електромобілі - це не просто чудова розвага для дітей, цей вид транспорту має ще багато переваг.

По-перше, електромобілі для дітей розвивають вестибулярний апарат. Це неодмінно допоможе Вашому маляті в подальшому житті, адже його чекають численні подорожі наземним транспортом, польоти в літаку, які він буде переносити легко.

По-друге, дитина буде вчитися керувати своїм тілом і відчувати габарити. Адже, незважаючи на те, що в електромобілях є двигун, від якого він працює, транспортний засіб необхідно контролювати.

По-третє, маля навчиться бути уважним. Потрібно не тільки розуміти де ліво, де право, а ще й вчасно повертати, якщо на шляху є перешкода. Для таких випадків багато машин устатковані радіоуправлінням. Таким чином, батьки можуть контролювати процес навчання водінню, а подорож буде більш безпечною. Тим не менш, прості правила безпеки все-таки необхідно попередньо обумовити з малюком. Поясніть своїй дитині, що потрібно бути дуже акуратним самому і з усіма іншими, хто може йому зустрітися на дорозі.

По-четверте, дитячий транспорт покращує поставу і координацію рухів.

По-п'яте, такий іграшковий транспорт підвищує самооцінку та впевненість у собі. Адже малюки завжди мріють бути схожими на дорослих, а тепер з'явитилася можливість відчути себе, «як тато» за кермом власної машини!

По-шосте, придбання власного електромобіля рятує від зайвих витрат. Адже більшість батьків, які гуляли в парку або на розважальному майданчику зі своєю дітворою, бачили послуги прокату електромобілів. Випробувати задоволення і проїхатися з вітерцем захочеться будь-якій дитині, але не всі готові віддавати за пару хвилин суму.

І, по-сьоме, електромобіль - це просто весело! Тому Ваш малюк буде отримувати величезне задоволення від водіння, просто катаючись по колу, або з одного пункту в інший. Тим більше, що такому проведенню часу будуть раді і хлопчаки, і дівчата.

Вибираючи електромобіль на полицях нашого інтернет-магазину Toys Ви знайдете і джипи, і спорткари, і квадроцикли, мотоцикли, і навіть машини у формі справжнього гоночного карта, купити які Ви можете за найбільш вигідною ціною. Доставка здійснюється в Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківсь, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.